Várják a kormánytól a pénzt a benzinkutak, a pénteki bezárások után még jöhetnek korlátozások

Egy április elsejei, még az előző kormány kereskedelemért felelős államtitkárától érkező levélről is beszámolt az RTL Híradó.

Várják a kormánytól a pénzt a benzinkutak, a pénteki bezárások után még jöhetnek korlátozások

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!