Megrázó történet: Aggódnak a helyiek, hogy édesanyja lakásában van bűnügyi felügyelet alatt a férfi, aki a gyanú szerint emberi maradványokat gyűjtött a lakásában, és saját bevallása szerint evett is azokból. A kisvárosban volt, aki azt mondta, fél. A település polgármestere próbálja nyugtatni a kedélyeket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL