Aggódnak a helyiek a kannibalizmussal gyanúsított férfi miatt

Megrázó történet: Aggódnak a helyiek, hogy édesanyja lakásában van bűnügyi felügyelet alatt a férfi, aki a gyanú szerint emberi maradványokat gyűjtött a lakásában, és saját bevallása szerint evett is azokból. A kisvárosban volt, aki azt mondta, fél. A település polgármestere próbálja nyugtatni a kedélyeket.

Aggódnak a helyiek a kannibalizmussal gyanúsított férfi miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!