Fél éve vették el Majka jogosítványát, az ügyészség pénzbüntetést és eltiltást javasol

Vádat emelt az ügyészség Majoros Péter, azaz Majka ellen ittas vezetés miatt, miután tavaly decemberben a rendőrök igazoltatták a zenészt. A rapper elismerte a felelősségét, nem tervez fellebbezni, és vállalja tette következményeit. Az ügyészség tárgyalás nélkül pénzbüntetést, járművezetéstől való eltiltást, valamint a bűnügyi költségek megfizetését indítványozta.

Fél éve vették el Majka jogosítványát, az ügyészség pénzbüntetést és eltiltást javasol

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!