A következő napokban tovább fokozódik a kánikula: június utolsó napjaiban egyre több helyen emelkedhet 40 Celsius-fok közelébe, sőt hétfőn és kedden többfelé meg is haladhatja azt a hőmérséklet. Szinte biztosra vehető, hogy megdől az országos melegrekord. Van azonban jó hír is: egyre biztosabban körvonalazódik a hőhullám vége. Az Időkép előrejelzése szerint az Atlanti-óceán felől érkező […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap