Megegyezett a YouTube egy 15 éves fiúval, aki beperelte a céget, mert károsította a mentális egészségét

Kaliforniában mintegy 3300 ügy van a bíróságok előtt, amelyekben a felperesek állítják: a közösségi oldalak negatív hatással voltak a mentális egészségükre.

Megegyezett a YouTube egy 15 éves fiúval, aki beperelte a céget, mert károsította a mentális egészségét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Tudomány

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!