Megegyezett a YouTube egy 15 éves fiúval, aki beperelte a céget, mert károsította a mentális egészségét
Kaliforniában mintegy 3300 ügy van a bíróságok előtt, amelyekben a felperesek állítják: a közösségi oldalak negatív hatással voltak a mentális egészségükre.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Tudomány