Amerikai kutatók arra jutottak, hogy a fiatalabb generáció tagjai biológiai értelemben véve valamiért gyorsabban öregednek, mint az idősebbek. Ez számos betegség kockázatát hordozza magában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Tudomány