Miért tabu még mindig a menopauza? 4 társadalmi ok, amiért egyedül maradunk a bajban

A menopauzát övező tabu, hallgatás és az ebből fakadó elszigeteltség a testi-lelki egészségre egyaránt káros.

Miért tabu még mindig a menopauza? 4 társadalmi ok, amiért egyedül maradunk a bajban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femina

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!