Elemző: szimbóluma van annak, hogy nem „Brüsszel árnyékában” találkoztak a V4-ek, hanem egy történelmi helyszínen

Két év kihagyás után hétfőn Gödöllőn találkozott egymással a négy visegrádi állam vezetője egy V4-kormányfői egyeztetés keretében. A korábbi törésvonalakat próbálták felszámolni, a versenyképes Visegrád mottó jegyében zajlott a magyar elnökség; erről beszélt az InfoRádióban az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője, Szigethy-Ambrus Nikoletta.

Elemző: szimbóluma van annak, hogy nem „Brüsszel árnyékában” találkoztak a V4-ek, hanem egy történelmi helyszínen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!