Kapitány István azt kéri, hogy 18 és 21 óra között ne használjuk annyit a klímát

A villamosenergia-ellátás biztonságának fenntartásához nincs szükség jelentős lemondásokra, néhány tudatos döntés is elegendő lehet – vélekedik a miniszter.

Kapitány István azt kéri, hogy 18 és 21 óra között ne használjuk annyit a klímát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!