Nehezen, de lett gyereked, mégis mit panaszkodsz?! – Olvasói írás az anyai bűntudatról

Olvasói írás az anyai bűntudatról, miután nehezen sikerült teherbe esni. Hogyan küzdenek meg ezzel az anyák, miközben a társadalom értetlenkedik?

Nehezen, de lett gyereked, mégis mit panaszkodsz?! – Olvasói írás az anyai bűntudatról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → WMN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!