Benzinkutasok tiltakoznak: több mint 100-an nem nyitottak ki

Száznál is több benzinkutas tiltakozik zárva tartással, mert az új kormány nem fizeti ki a támogatást, amit az előző ígért nekik. Elnézést kértek az autósoktól, de azt mondják, további korlátozások jöhetnek. Ma bemutatták a korábbi államtitkár levelét, aki kompenzációról írt az üzemanyagár-stop miatt. Kapitány István miniszter kedden a Parlamentben azt mondta: a költségvetésben nyomát sem találják a megígért támogatásnak.

Benzinkutasok tiltakoznak: több mint 100-an nem nyitottak ki

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!