Mélykuti Ilona, a Nap-kelte és a Magyar Televízió egykori ikonikus műsorvezetője ma már nyugdíjas, ám az élete nem volt mentes a kihívásoktól. Az augusztusban a 73. születésnapját ünneplő televíziós szakember a pályafutása során számos elismerést kapott, köztük kollektív Pulitzer-emlékdíjat, rádiós nívódíjakat és 2009-ben Táncsics-díjat. A súlyos betegsége miatt fél évig nem találkozhatott az unokáival: elárulta, hogyan viselte azt az időszakot.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk