Nem kell több tű! Nagy áttörés jöhet a cukorbetegség kezelésében

A cukorbetegséggel élők mindennapjait gyakran megnehezítik az inzulininjekciók, amelyeket sokszor naponta többször is alkalmazni kell. Egy friss kutatás azonban egy olyan megoldást mutatott be, amely a jövőben akár teljesen kiválthatja a tűhasználatot a cukorbetegeknél.

Nem kell több tű! Nagy áttörés jöhet a cukorbetegség kezelésében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mindmegette

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!