A nagy melegben senkinek sincs kedve elindulni otthonról, pedig bizony van a helyzet, amikor muszáj. A Hőgutatúra sorozatunkban most a fővárost járjuk, hogy megnézzük, mennyire elviselhető a hőség, hol találunk árnyékot és köztéri ivóvizet.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mindmegette