A Széchenyi István Egyetem volt a házigazda – Európa felsőoktatási csúcstalálkozója

Az európai felsőoktatás versenyképessége, a nemzetközi hallgatói mobilitás, az ipari-egyetemi együttműködések, a mesterséges intelligencia, az innováció, valamint az egyetemek társadalmi szerepe – csak néhány azon témák közül, amelyek a kontinens legfontosabb felsőoktatási konferenciája, a QS Higher Ed Europe Summit fókuszában álltak június 24-én és 25-én. A fórum házigazdája idén a Széchenyi István Egyetem volt, amely A Széchenyi István Egyetem volt a házigazda – Európa felsőoktatási csúcstalálkozója

A Széchenyi István Egyetem volt a házigazda – Európa felsőoktatási csúcstalálkozója

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!