Etikai állásfoglalást adott ki az orvosok közösségimédia-használatáról a MOK és a minisztérium

Céljuk, hogy iránymutatást nyújtsanak.

Etikai állásfoglalást adott ki az orvosok közösségimédia-használatáról a MOK és a minisztérium

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!