Árat emel az Apple: akár 20 százalékkal is drágábbak lehetnek a készülékek

A memóriachipek miatt ugrottak az árak.

Árat emel az Apple: akár 20 százalékkal is drágábbak lehetnek a készülékek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Piac és Profit

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!