A drágulás megtette a hatását, évtizedek óta nem fogytak ilyen rosszul a két gyártó konzoljai az Egyesült Államokban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → GameStar
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!