Sztrájkba lépnek az energipari dolgozók, nagyot esik a norvég kitermelés

Az olajipari szolgáltatásokban dolgozók sztrájkja és a bejelentett kizárások miatt Norvégia olaj- és gáztermelése a jövő héten mintegy napi 12 ezer hordó kőolaj-egyenértékkel csökkenhet – közölte pénteken az Offshore Norway iparági szövetség a Reuters szerint.

Sztrájkba lépnek az energipari dolgozók, nagyot esik a norvég kitermelés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!