A DVTK-tól leigazolt támadó, Jurek Gábor négy gólt szerzett az NB II-be kiesett Kazincbarcika ellen.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!