Le kell zárnunk azt a korszakot, amikor a közpénzből pártkasszák, klientúrák és háttéremberek gazdagodtak – jelentette ki Orbán Árpád, a Tisza Párt fővárosi frakcióvezetője az óbudai korrupciós ügy kapcsán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart