"Örömmel osztom meg veletek", hogy a vezérkari főnök visszavett a Magyar Honvédség tartalékos állományába, így "ismét tartalékos katonaként is szolgálhatok" - fogalmazott a honvédelmi miniszter pénteken a Facebook-oldalán. Hozzátette, hogy a tartalékos szolgálatért járó juttatást nem veszi fel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk