Az EP-képviselők Ursula von der Leyenhez fordultak a szerbiai tüntetők elleni fellépés miatt

Az Európai Parlament képviselői levelet intéztek Ursula von der Leyenhez, az Európai Bizottság elnökéhez, amelyben arra kérték, reagáljon a szerb hatóságok által a diákok, aktivisták és polgárok ellen folytatott üldözésre – közölte a Szabadság és Igazságosság Pártja (SSP). A közlemény szerint 30 európai parlamenti képviselő arra kérte Ursula von der Leyent, valamint Marta Kos bővítési […]

Az EP-képviselők Ursula von der Leyenhez fordultak a szerbiai tüntetők elleni fellépés miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!