Tartós 40 fok is lehet, érkezik a hőhullám

Fehérre festett sínek, az esti órákban kikapcsolt klíma - az idei év legintenzívebb és legveszélyesebb hőhulláma érkezik holnaptól. A napi középhőmérséklet 29 fok felett is lehet, ami tartós 38-40 fokot jelent napközben. Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter mindenkit arra kér, ha teheti, este hat és kilenc óra között ne klímázzon.

Tartós 40 fok is lehet, érkezik a hőhullám

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!