Jó hírt kaptak az utasok – újraindul a vonatforgalom egy korábban megszűnt vonalon

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasútvonal újranyitást jelentett be.

Jó hírt kaptak az utasok – újraindul a vonatforgalom egy korábban megszűnt vonalon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Teol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!