Közgyűlés: titkos szavazással megválasztották Győr harmadik alpolgármesterét

A beterjesztett Szervezeti és Működési Szabályzat (SzMSz) értelmében a közgyűlés összesen három alpolgármestert választ – kettőt a főállású képviselők közül (ezeket a tisztségeket jelenleg Kósa Roland, illetve dr. Balog-Farkas Renáta tölti be), illetve egy főállású alpolgármestert, aki nem képviselő. Megváltozott polgármesteri jogkörök Az új, elfogadását követően ki is hirdetett rendelet szerint jelentős változás a polgármesteri Közgyűlés: titkos szavazással megválasztották Győr harmadik alpolgármesterét

Közgyűlés: titkos szavazással megválasztották Győr harmadik alpolgármesterét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!