Augusztus 1-jétől hetilappá alakul a Magyar Nemzet és tizenkét vármegyei napilap - írta a Media1 a Mediaworks közleményére hivatkozva. A Augusztustól hetilap lesz a Magyar Nemzet és 12 vármegyei napilap bejegyzés először Most Hír-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Most Hír