Augusztus elsejétől drágább lesz majd taxival utazni Budapesten, miután a Fővárosi Közgyűlés pénteken módosította a taxirendeletet.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Demokrata
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!