A gumigyárban nem csak akkor van hőség, amikor a tisztifőorvos riadót fúj: automatikus pihenőért harcol szakszervezet a szegedi Continentalnál

A szegedi gyárból kirúgott Radics Gábor szerint a minimum 5 perc pihenőidőt a gumigyári környezet sajátosságai miatt mindenfajta hőségriadótól és a kinti levegő hőmérsékletétől függetlenül, június elsejétől szeptember közepéig lehetővé kéne tenni.

A gumigyárban nem csak akkor van hőség, amikor a tisztifőorvos riadót fúj: automatikus pihenőért harcol szakszervezet a szegedi Continentalnál

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mérce

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!