Forrónyomon voltak a győri rendőrök, újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához

A győri rendőrök gyors reagálásának köszönhetően újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához.

Forrónyomon voltak a győri rendőrök, újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kisalföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!