Fendler Judit: A kiszervezés nem csodaszer, a visszaszervezés lehet az

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) 2021-ben, az utolsó körben váltott alapítványi működésre, miközben az elmúlt években az ország egyik legaktívabb egészségügyi integrációs központjává vált. A modellváltásról, a KEF-rendszerrel kapcsolatos konfliktusokról, a radiológia és a meddőségi ellátás visszaszervezéséről, valamint a csúcstechnológiai beruházások és a népegészségügy kapcsolatáról is beszélgettünk Fendler Judittal, az SZTE kancellárjával.

Fendler Judit: A kiszervezés nem csodaszer, a visszaszervezés lehet az

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Medical Online

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!