Átvette a jelképeket a PTE júliusban hivatalba lépő rektora

Átvette a rektori jelképeket Fábián Adrián, a Pécsi Tudományegyetem (PTE) július 1-jén hivatalba lépő rektora a baranyai vármegyeszékhelyen .

Átvette a jelképeket a PTE júliusban hivatalba lépő rektora

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Medical Online

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!