Kisebb emelkedéssel zárt pénteken a pesti tőzsde, amely ezzel felülteljesítő volt Európában. A 4iG és a Rába is szárnyalt, a történelmi csúcsra emelkedő OTP a nap végén fordult le. A forint a dollárral és az euróval szemben is jócskán javítani tudott.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG