Jól jártak a 4iG részvényesei, a nap végén elrontották az OTP ünnepét – a forint remek formában hétvégézhet

Kisebb emelkedéssel zárt pénteken a pesti tőzsde, amely ezzel felülteljesítő volt Európában. A 4iG és a Rába is szárnyalt, a történelmi csúcsra emelkedő OTP a nap végén fordult le. A forint a dollárral és az euróval szemben is jócskán javítani tudott.

Jól jártak a 4iG részvényesei, a nap végén elrontották az OTP ünnepét – a forint remek formában hétvégézhet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!