Vége van, ennyi volt: Budapest búcsút mond az óriásplakátoknak, és másnak is

A fővárosban élők hamarosan jóval kevesebb reklámmal találkozhatnak az utcákon.

Vége van, ennyi volt: Budapest búcsút mond az óriásplakátoknak, és másnak is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!