Mind a nyolc, az óbudai korrupciós ügyben meggyanúsított, majd június 4-én letartóztatott ember kényszerintézkedésében hozott elsőfokú végzést helyben hagyta a Fővárosi Törvényszék - közölte az MTI megkeresésére Szabó József, a törvényszék szóvivője pénteken.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk