Bodrogi Enikő szinte napra pontosan fél évvel ezelőtt veszítette el az imádott nagymamáját, Voith Ágit. Az X-Faktor 2022-es évadában szereplő énekesnő úgy érzi, nagymamája támogató jeleket küld neki a túlvilágról. Megszólalt a gyászidőszakról és a köztük lévő különleges kötelékről Enikő a TV2 Mokkában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk