Foci-vb: Rövid rekviem a törökökért Orosky Tamás 2026. 06. 26., p - 17:45 Ha lenne szabadkártyás hely a legjobb 32 között a labdarúgó-vb-n, azt mindenképp Törökországnak adnánk. Két csoportmeccs után biztossá vált a kiesésük; hiába rúgtak kapura összesen 62-szer, a két nullázás (és e speciális statisztikai adat új antirekordja után) csütörtökön már csak a búcsúmeccs maradt nekik az USA ellen. Arda Gülerék pedig a lehető legjobban reagáltak: voltak kemény nyilatkozatok, de nem volt egymásra mutogatás és belviszályok; az elnök és a szövetségi kapitány is vállalta a felelősséget, de egyúttal kiálltak a csapat mellett. Mindez (és persze a focitudás) pedig kijött a zárómeccsen, ahol egy pazar, ötgólos 90 percet produkáltak – tegyük hozzá, a már továbbjutott amerikaiaknak is köszönhetően, akik cseresorral is benne voltak a rock n rollban, sőt mi több, közelebb jártak a győzelemhez. Kapcsolódó cikkünk Két csoportmérkőzésen is mindkét fél számára biztos továbbjutással kecsegtetett a döntetl...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó