„A túlzásba vitt dicséret az egyik legnagyobb önbizalom-gyilkos” – Ezért ne dicsérd a gyereket, ha nincs miért

Az idősebb generációt nem dicsérték, a mostaniakat pedig túldicsérik szüleik. De mi az arany középút? Fedezzük fel a dicséret és az elismerés helyes módját a gyermeknevelésben.

„A túlzásba vitt dicséret az egyik legnagyobb önbizalom-gyilkos” – Ezért ne dicsérd a gyereket, ha nincs miért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bien

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!