Kitelepülést tartott a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Idén is megrendezte már hagyományos nyári kitelepülését a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság Fadd-Dombori üdülőtelepén. A szakemberek már a szezon elején felhívják a strandolók és a lakosság figyelmét a legtipikusabb nyári veszélyekre. Mindezzel a balesetek megelőzése és a bűncselekmények áldozatává válás elkerülése a cél. Kitelepülést tartott a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Kitelepülést tartott a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TelePaks

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!