Ezúttal is akadt prémiumkifizetés a csődközeli Budapesten

Karácsony Gergely főpolgármester ismét úgy döntött, több millió forint jár a fővárosi cégvezetőnek.

Ezúttal is akadt prémiumkifizetés a csődközeli Budapesten

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!