Tiltakoznak a benzinkutasok: így már nem lehet tovább működni, lépéseket követelnek a kormánytól

A rögzített üzemanyagár miatti veszteségeik ellentételezését és a törvényi szabályozás átdolgozását követelte demonstrációján a benzinkutas szervezet.

Tiltakoznak a benzinkutasok: így már nem lehet tovább működni, lépéseket követelnek a kormánytól

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!