Olvasónk jelezte, hogy a napokban, a legnagyobb hőség idején is több kutyasétáltatót látott a városban. Kérte, hogy írjunk erről, hátha többekhez eljut az üzenet – mi pedig természetesen eleget teszünk a kérésnek. A kutyák hőháztartása teljesen másképp működik, mint az emberé. Mivel nem tudnak izzadni, testhőmérsékletüket lihegéssel próbálják szabályozni, ami a jelenlegi kánikulában hamar csődöt […] A Kutya melegben a kutyasétáltatásból se legyen rutin bejegyzés először Atádhír-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → AtádHír