Visszakapta az ellopott szivattyúját a baranyai gazda

Csányoszró külterületén található dinnyeföldről loptak el június 23-án egy öntözéshez használt 70 ezer forint értékű szivattyút. A sellyei rendőrök rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt. A 28 éves helyi férfit elfogták és előállították, majd kihallgatták. A lopott szivattyú is előkerült, így azt lefoglalták, majd visszaadták a tulajdonosának.A gyanúsított ellen lopás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság

Visszakapta az ellopott szivattyúját a baranyai gazda

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mohácsi Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!