A korábbi magyar válogatott focista Vasas-mezben hódította meg a Himaláját

Ferenczi István második lett a 217 kilométeres ultrafutó versenyen.

A korábbi magyar válogatott focista Vasas-mezben hódította meg a Himaláját

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!