Péntek déli figyelmeztetésében az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) a legmagasabb fokú, vörös riasztást adta ki a hétvégére Románia 16 megyéjére.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!