A Művelődési Központ adott otthont a Zeneművészeti Tagintézmény tanévzáró ünnepségének, amely méltó keretet biztosított egy eredményekben gazdag, sikeres tanév lezárásához. A meghitt eseményen tanárok, növendékek és hozzátartozók együtt búcsúztatták a 2025/2026-os tanévet. Az ünnepség különösen emlékezetes pillanata volt, hogy ezen a napon búcsúzott el az intézménytől Nagyné Gulyás Katalin tagintézmény-vezető, aki több évtizedes, áldozatos munkájának, [...]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hevesi Hírportál