Sok százmilliárdos, vitatott luxusberuházás tömegét örökölte meg az új kabinet az Orbán-kormánytól a budai Várban, úgy, hogy az óriási összegek hiányoznak a kasszából. A BudapestKörnyéke.hu hírportál is ott volt azon a kormányinfón, ahol Magyar Péter miniszterelnökkel együtt Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter bemutatta az előző kormány grandiózus, pénzszóró, sokszor funkció nélküli építési és átépítési […] Source
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke