Széphalmi Juliska és Sánta Laci - a Madách Színház egykori sztárpárja -, akik 2018-ban még házaspárként szerepeltek a Nyerő Páros című műsorban, most újra együtt vállaltak televíziós szereplést, ezúttal azonban már exekként. Az RTL Prémium realityje, az Exek csatája nemcsak fizikai és szellemi kihívásokat, hanem érzelmi megpróbáltatásokat is tartogatott számukra, hiszen a válásuk óta mindkettőjük számára nehéz volt továbblépni. A közös szereplés döntése nem volt könnyű, hiszen a válásuk érzelmi terheit még mindig magukkal hordozzák.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk