Átvették az érettségit a Bethlen végzősei

A Hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium 12/B, magyar-történelem és angol szakos osztályának végzős diákjai is megkapták az érettségi bizonyítványt a sikeres vizsgát követően. Az önkormányzat arról számolt be, hogy a tanulóknak az intézmény vezetése mellett Márki-Zay Péter polgármester, Berényi Károly alpolgármester és Kecskés Fanni önkormányzati képviselő gratulált és adott át a sikeresen leérettségizett tanulóknak egy […]

Átvették az érettségit a Bethlen végzősei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!