Június 28-tól teljes egészében betiltják a mobil hangszórós reklámok használatát Téglás közigazgatási területén. A döntést a város képviselő-testülete hozta meg a lakosság nyugalmának és zavartalan pihenésének biztosítása érdekében. Szilágyi József László jegyző tájékoztatása szerint a környezet védelméről és a köztisztaságról szóló helyi rendelet módosítása alapján a hangos utcai reklámozás – a veszélyhelyzettel, valamint a közszolgáltatások […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap